Finca San Rafael
Placeret ved siden af Los Murales De Zacatlan ligger Finca San Rafael Zacatlán 10 km fra Poza Rica lufthavn.
Du kommer til at befinde dig 3 km fra Puente de San Pedro og 1 km fra Mural Del Panteon Zacatlan De Las Manzanas. Zacatláns centrum kan nås indenfor 15 minutters gang. Du kan komme til Zacatlan center om få minutter i bil.
Værelserne er udstyret med en terrasse og en stenpejs samt separat toilet og en bruser på badeværelset. Du vil finde køkkenudstyr og glas på værelset.
Free Coffee ligger 450 m fra Finca San Rafael.
- Lokale seværdigheder
- Semuk1397 km
- Zacatlan Adventure1533 km
- Centro1299 km
- Reloj Floral1509 km
- Mural Del Panteon Zacatlan De Las Manzanas1336 km
- Lookout Canyon1319 km
- Automatas del Bicentenario1393 km
- Los Murales De Zacatlan290 km
- Museo Interactivo de Relojes Olvera III Generacion1367 km
- Watchmaking Museum Alberto Olvera Hernandez1344 km
- Lufthavne
- Puebla Lufthavn130 km
På hotellet
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Dagligstue
- Patio
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Finca San Rafael hotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra det Finca San Rafael hotel. - ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til et Finca San Rafael hotel?
Poza Rica lufthavn og et Finca San Rafael hotel er adskilt af 10 km afstand. - 🕗
Hvornår er udtjekning i Finca San Rafael hotel?
Kunder skal tjekke ud fra Finca San Rafael hotel ved 13:00. - ❓
Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i det Finca San Rafael hotel?
Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af det Finca San Rafael hotel - ❓
Inkluderer værelserne på hotellet et arbejdsområde?
Ja, du vil finde skrivebord i nogle værelser på hotellet.